Kontakt - Mataki Norge

Vi hjelper deg gjerne

 
Ta kontakt med oss via telefon, epost eller skjema under, så tar vi kontakt med deg så snart vi kan.
Postadresse:
Pb 1034, 1803 Askim
Besøksadresse:
Vangsveien 10 Bygg A, 1814 Askim
Lageradresse:
Vangsveien 10 Bygg D, 1814 Askim
Send oss en forespørsel
Navn
Epost
Melding
Salg Byggevare
Andrew Andersen
Distriktssjef Østlandet, KAM Storkunder
95 02 18 80
andrew.andresen@mataki.no
Ole Christian Hauge
Distriktssjef Vestlandet
91 57 50 63
ole.christian.hauge@mataki.no
Jan Eirik Berget
Distriktssjef Midt-Norge
90 71 89 78
jan.eirik.berget@mataki.no
Kjetil Henriksen
Distriktssjef Sørlandet
94 00 18 70
kjetil.henriksen@mataki.no
Morten Bakke
Distriktssjef Østlandet
94 85 64 84
morten.bakke@mataki.no
Dan Lindrupsen
Distriktssjef Nord-Norge
46 82 68 36
dan.lindrupsen@mataki.no
Salg Flate Tak og Membraner
Petter Grøtvedt
Salgssjef Fagkonsulent Flate Tak og Membraner
90 77 59 67
petter.grotvedt@mataki.no
Kim Robin Auby
Distriktssjef Østlandet/Sørlandet
90 77 66 55
kim.auby@mataki.no
Jørn Erik Berg
Distriktssjef Midt-Norge/Nord-Norge/Vestlandet
90 62 26 27
jorn.erik.berg@mataki.no
Ordre/Support/Lager
Bente Carstensen
Kundeordre
69 83 34 40
post@mataki.no
Mai-Eva Karlsen
Kundeordre
69 83 34 40
post@mataki.no
Elin Berger
Kundesupport
69 83 34 40
post@mataki.no
Per Bunes
Lagerformann
69 83 34 40
lager@nordicwaterproofing.com
Thor M. Flugheim
Lagermedarbeider
69 83 34 40
lager@nordicwaterproofing.com
Hans Petter Melleby
Lagermedarbeider
69 83 34 40
lager@nordicwaterproofing.com
Produkt
Owe Svensson
Produktsjef Grunn
69 83 34 40
owe.svensson@mataki.no
Roger Mikalsen
Produktsjef Byggevare
69 83 34 40
roger.mikalsen@mataki.no
Atle Remme
Fagkonsulent Flate Tak og Membraner
95 22 48 61
atle.remme@mataki.no
Administrasjon
Petter Holth
Daglig leder
69 83 34 40
petter.holth@nordicwaterproofing.com
Ellen Martinsen
Logistikksjef
69 83 34 40
ellen.martinsen@nordicwaterproofing.com
Ranveig Ø. Johannessen
Innkjøpsansvarlig
69 83 34 40
ranveig.johannessen@nordicwaterproofing.com
Tommy Starmer
Markedssjef byggevare
69 83 34 40
tommy.starmer@mataki.no
Petter Grøtvedt
Salgssjef Fagkonsulent Flate Tak og Membraner
90 77 59 67
petter.grotvedt@mataki.no
Heidi Karlstad
Markedskoordinator
69 83 34 40
heidi.karlstad@mataki.no